Butelka na wodę w kształcie niedźwiedzia

Wykonana z bezwonnego, wysokiej jakości, bez BPA, materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, butelka na wodę jest zdrowsza w codziennym piciu wody. Unikalna kwadratowa struktura sprawia, że kubek na wodę jest bardziej stabilny, uszczelniony w 360° i szczelny, trwały.

 Nasza butelka na wodę w kształcie misia. Pojemność: 1000 ml (mała), 1400 ml (duża). Duża pojemność, aby zaspokoić codzienne potrzeby związane z nawodnieniem i rozwijać dobre nawyki życiowe.

 Konstrukcja w kształcie misiaka , która może łatwo przyciągnąć wzrok przechodniów, a także sprawić, że Twoje dziecko zakocha się w wodzie pitnej, kubek na wodę ze słomką zapewnia przyjemne uczucie podczas picia.

Butelka  jest wyposażona w regulowany i zdejmowany pasek na ramię, pokrywka jest wyposażona w pierścień uszczelniający, aby zapewnić, że woda nie przecieka podczas wstrząsania, zapewniając wygodną podróż.

Nasza butelka na wodę, ze słomką została zaprojektowana z ulepszoną pokrywką, która zapewnia szczelność i pyłoszczelność. Zaawansowany przycisk jednym kliknięciem ułatwia picie, wystarczy nacisnąć przycisk, a słomka wyskoczy automatycznie. Szeroki otwór butelki na wodę jest nie tylko łatwy do przechowywania kostek lodu i owoców, ale także łatwy do czyszczenia.

Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia Lato Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Wypoczynek