Butelka na wodę ze stali nierdzewnej – 350 ml / 500 ml / 620 ml / 750 ml / 1L

Nie polegaj już na tanich plastikowych butelkach na wodę, które pękają i pękają, nasza butelka na wodę ze stali nierdzewnej jest produkowana z trwałych materiałów, dzięki czemu może wytrzymać najcięższe treningi! Może utrzymywać gorący płyn w cieple nawet do 12 godzin, a chłodzenie zimnego napoju do 24 godzin zapewnia również brak pocenia i kondensacji. Idealnie nadaje się do biegania, siłowni, jogi, biura, na zewnątrz i na kempingu.

2 WYMIENNE KAPTURKI – (1) czapka sportowa bez wysiłku zapewnia wysokie natężenie przepływu, które ułatwia picie z butelki bez zdejmowania nakrętki, (2) zakrętka z super bezpiecznym karabińczykiem do mocowania do toreb do użytku na zewnątrz, do najatrakcyjniejszy!

Większość tańszych plastikowych butelek na wodę wysysa chemikalia i zmienia smak napoju po napełnieniu. Butelka na wodę  ze stali nierdzewnej jest produkowana przy użyciu najwyższej jakości stali nierdzewnej bez BPA, ftalanów, ołowiu lub innego materiału toksycznego, dzięki czemu jest to najbezpieczniejsza butelka na wodę, która nie wysysa chemikaliów!

 Zaprojektowaliśmy butelkę  tak, aby wyglądała i działała lepiej niż jakakolwiek inna butelka na wodę ze stali nierdzewnej! Ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu można go obsługiwać jedną ręką, dzięki czemu idealnie nadaje się do trudnych zastosowań w przeciwieństwie do taniego plastiku, który może pękać i pękać. Jest stylowy i jednocześnie wygodny w użyciu, a każda butelka jest zapakowana w ozdobne pudełko na wspaniały prezent!

 Wierzymy, że  to doskonała butelka na wodę ze stali nierdzewnej na rynku.

 

     

 

Biuro Dom i ogród Drobne gadżety Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia Lato Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Wypoczynek