Deska do krojenia z organicznego bambusa premium z tacami

Bardzo mocna, trwała, atrakcyjna, uniwersalna i lekka konstrukcja wykonana w 100% z organicznego bambusa premium z 2 wsuwanymi tacami ze stali nierdzewnej. Idealnie nadaje się do wszystkich Twoich potrzeb w zakresie krojenia i krojenia w kuchni. Świetny pomysł na prezent na wesela, parapetówkę, emeryturę, urodziny i prezenty świąteczne dla WSZYSTKICH entuzjastów kuchni.

NATURALNY ANTYBAKTERYJNY. Bambus jest naturalnie nieporowaty i odporny na bakterie. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia. W przeciwieństwie do drewnianych desek do krojenia, bambusowa deska do krojenia  nie wchłania łatwo płynów i nie wsiąka w zapachach żywności ani plamach, dzięki czemu jest mniej podatna na pękanie, wypaczanie i nieprzyjemny zapach. Nietoksyczny i nadaje się do stosowania z żywnością. Tace ze stali nierdzewnej są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością, która idealnie nadaje się do przechowywania wszystkich świeżo posiekanych potraw w jednym miejscu.

Dlaczego warto wybrać bambus. Ekolodzy naturalnie wybierają bambusowe deski do krojenia, ponieważ są przyjazne dla środowiska. W przeciwieństwie do drzew, lasy bambusowe odmładzają się w ciągu 3 do 5 lat. W przeciwieństwie do plastiku, jest to biodegradowalny, zrównoważony i odnawialny zasób, który nie potrzebuje żadnych środków chemicznych, aby dobrze się rozwijać lub być zbierany.

Bambusowa deska do krojenia  z tackami wytrzyma dłużej niż większość desek do krojenia niskiej jakości. Deski bambusowe są lżejsze niż większość desek drewnianych, ale niezwykle twarde i trwałe. W rzeczywistości jest o 19% twardszy w porównaniu z klonem! Jest wystarczająco gęsty do bezpiecznego siekania, a jednocześnie wystarczająco miękki, aby nie uszkodzić noża. Zaprojektowany do użytku przez profesjonalnych kucharzy i gotowania w domu.

 

     

 

Dom i ogród Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia Pomysł na prezent Promocja Wypoczynek