Drewniane Gadżety Reklamowe

Drewniane gadżety reklamowe z logo – jakie korzyści niosą dla Twojej firmy?

Bycie eko to już nie tylko gaszenie światła przy wyjściu z łazienki czy segregowanie odpadów. Moda na ekologię wkroczyła także do działań promocyjnych firm. Największe wrażenie robią bez wątpienia drewniane gadżety reklamowe z logo w stylu eko. Oferta ekologicznych gadżetów reklamowych jest niezwykle szeroka, dzięki czemu budowa wizerunku własnej marki nie musi kosztować majątku. Wystarczy dobór odpowiednich produktów reklamowych, nawiązujących do prostoty i natury materiałów oraz… świadome wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju w firmie. Promocja biznesu w nurcie eko? To prostsze, niż mogłoby się wydawać!

Dlaczego warto zainwestować w drewniane gadżety reklamowe?

Nawet największa firma nie powinna w realizacji swoich zadań zapomnieć o działaniach służących jej promocji. Mimo wielu dostępnych nośników reklamowych, niesłabnącą popularnością wciąż cieszą się tradycyjne gadżety reklamowe. Wynika to przede wszystkim z ich potwierdzonej skuteczności w promowaniu wizerunku firmy.

Drewniane gadżety reklamowe z logo wykonane z drewna to ukłon w stronę środowiska naturalnego!

Gadżety reklamowe wykonane z drewna to ukłon w stronę środowiska naturalnego, ale i potwierdzenie wysokiej świadomości ekologicznej danego przedsiębiorstwa, co jest doceniane przez szerokie grono klientów. Posiadanie drewnianych gadżetów reklamowych jest też o wiele tańsze od wyboru elektronicznych czy plastikowych produktów reklamowych. W efekcie możemy sobie pozwolić na szerokie rozpowszechnienie materiałów marketingowych firmy wśród potencjalnych klientów, w dalszej perspektywie przekładając się na zwiększenie sprzedaży.

Dodatkowo drewno jest materiałem, na którym nadruki prezentują się niezwykle estetycznie i są odporne na uszkodzenia. Na jasnej desce do krojenia czy drewnianym pudełku na prezent wyraźniej widać ciemniejszy logotyp czy hasło reklamowe. Producenci eko gadżetów reklamowych w swojej ofercie posiadają również artykuły z ciemnego drewna, na których doskonale prezentuje się jasne logo firmy lub krótkie hasło reklamowe. Tego typu gadżety wyróżniają się też spośród innych produktów reklamowych, dlatego też mogą okazać się strzałem w dziesiątkę w danej firmie.

Rodzaje drewnianych gadżetów reklamowych

W logo firmy można opatrzyć różnego rodzaju przedmioty, tworząc tym sposobem praktyczne gadżety dla klientów i pracowników. Tego typu narzędzia sprawdzą się jako darmowy dodatek do materiałów reklamowych rozdawanych podczas konferencji, targów, warsztatów lub jako prezent dla dokonujących zakupów.

I choć do najchętniej wybieranych produktów reklamowych nadal należą bambusowe długopisy z logo marki czy eleganckie drewniane piórniki, to statystyki pokazują, że wiele firm, np. gastronomicznych chętnie inwestuje w gadżety, takie jak widelce do sałatek, zestaw drewnianych łyżek czy deski do krojenia, które idealnie nadają się do oznakowania firmowym logotypem.

Przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą zabawek dziecięcych również wykorzystują gadżety reklamowe z drewna do promocji swojej marki. Jedną z popularnych propozycji są klocki drewniane gry planszowe z drewna, który nie tylko są świetną zabawą dla najmłodszych, ale i produktami całkowicie bezpiecznymi dla ich zdrowia.

Artykuł Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia