Etui z blokadą fal z kluczyka RFID

ETUI SKÓRZANE DO KLUCZYKÓW SAMOCHODOWYCH z blokadą fal RFID.

Pokrowiec na klucze samochodowe keyless oraz karty zbliżeniowe.

Pokrowiec jest skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu uniemożliwiając zeskanowanie sygnału, który samochód wysyła do Twojego klucza. Stanowi również skuteczne zabezpieczenie przed zeskanowaniem kart zbliżeniowych.

Zastosowany w prezentowanym modelu materiał blokujący fale jest skuteczny w wyjątkowo szerokim zakresie częstotliwości: od 10 kHz – 30 GHz !!!Dzięki temu pokrowiec jest skuteczny w przypadku wszystkich marek samochodów.

Blokuje sygnały:

  • Bluetooth
  • WiFi
  • NFC
  • GSM
  • LTE

 

CZY ZABEZPIECZENIE JEST CI POTRZEBNE?

Oczywiście że tak! Pod warunkiem że jest ono przetestowane i posiada odpowiednie certyfikaty, jak nasz produkt.

Trzymając kluczyk samochodowy w kieszeni z klapką zmniejszasz ryzyko przechwycenia sygnału emitowanego sekwencyjnie przez kluczyk. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego materiału tłumiącego sygnały radiowe.

Przechowój swój smart key / inteligentny klucz samochodowy w tym wysokiej jakości skórzanym etui aby chronić fale radiowe klucza przed nieautoryzowanym dostępem przez hakerów.

Zapewnia skuteczną ochronę przed kradzieżą Twojego pojazdu dzięki rozszerzeniu zakresu (RSA) w systemach bezkablowych / radiowych.

Pamiętaj nigdy nie ma 100% zabezpieczenia. Można tylko zmniejszać ryzyko.

Co to jest KEYLESS GO?

Elektroniczny System dostępu do pojazdu bez użycia tradycyjnego klucza mechanicznego. Czujniki zainstalowane w samochodzie wysyłają sygnał do kluczyka, gdy ten znajdzie się w bliskim odstępie od pojazdu, układ odbierze sygnał zwrotny wysłany z kluczyka i odblokuje pojazd. Pojazd zostanie odblokowany i jest gotowy do uruchomienia.

Co to jest RFID?

Definicja z angielskiego Radio Frequency Identification, to system identyfikacji radiowej.  Budowa systemu i zasada działania RFID jest bardzo prosta: do przedmiotów przyczepione są specjalne urządzenia zwane ogólnie tagami, chipami lub znacznikami, zawierające układy elektroniczne z zakodowanymi danymi i antenę odbiorczo-nadawczą. Zapis i odczyt danych odbywa się z pomocą fal radiowych przy użyciu czytnika RFID wraz z anteną.

 

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Drobne gadżety Eko Galanteria skórzana Hotele i Gastronomia Podróże Pomysł na prezent