KLIPS Z MAGNESEM

Wyślij wiadomość za pomocą tego mocnego klipsa, który ma silny magnes zapewniający super moc!
Ten klip ma setki zastosowań w domach i/lub biurach. Niezależnie od tego, czy chcesz wyeksponować kartkę od babci, specjalny polaroid czy rysunek dziecka, te mocne i wytrzymałe magnesy na lodówkę sprawią, że Twoje cenne pamiątki będą na pierwszym planie.
Nie ograniczając się do użycia z magnesem, Jest również bardzo przydatny jako klips do torby. Zachowaj świeżość żywności! Mocna sprężyna zaprojektowana tak, aby klipsy mocno zaciskały torbę. Doskonały do utrzymywania świeżości chipsów ziemniaczanych, orzechów, nasion, herbatników lub innych produktów spożywczych.
Klips magnetyczny:  można wykorzystać do powieszenia zdjęć lub notatek na lodówce, a także jako brelok do kluczy lub uchwyt na długopis na tablicy. Doskonały również do domu, kuchni czy biura . Ten magnetyczny klips, gdy używasz swojej wyobraźni ma nieograniczone zastosowania.
Klips do torby: Zachowaj świeżość żywności! Mocna sprężyna zaprojektowana tak, aby klipsy mocno zaciskały torbę. Doskonały do utrzymywania świeżości chipsów ziemniaczanych, orzechów, nasion, herbatników lub innych produktów spożywczych.
Rozmiar produktu: 8,5 x 3,2 x 4,2 cm

Biuro Dom i ogród Drobne gadżety Hotele i Gastronomia Kuchnia Podróże Pomysł na prezent Szkoła Torby