KOMPRESYJNE RĘKAWY NOGAWKOWE

Nasze sportowe opaski na nogi dla mężczyzn i kobiet to naturalny sposób na radzenie sobie z bólem. Pomagają pobierać energię elektryczną z mięśni i stawów twojego ciała, zmniejszając ból i dając ci potrzebną ulgę. Możesz więc bez obaw uprawiać dowolny sport lub aktywność.

Kompresyjne rękawy na nogawki są używane do celowania w goleń. Te kompresyjne rękawy na nogawki zapewniają taką samą ulgę jak taśma kinezjologiczna. Odprowadzają również wilgoć, dzięki czemu pozostają suche i lekkie nawet podczas najcięższych biegów i treningów.

Są naprawdę odpowiednie dla każdego, kto angażuje się w wszelkiego rodzaju ćwiczenia, ruch lub sport zawodowy. Są używane od sportowców olimpijskich po początkujących biegaczy, koszykarzy, piłkarzy, entuzjastów fitnessu i nie tylko. Nasze rękawy kompresyjne pasują do każdego stylu życia i pomagają radzić sobie z bólem i regeneracją w każdej sytuacji.

Kompresyjne opaski na nogawki mogą być stosowane podczas biegania, mogą zmniejszać skurcze nóg, zmniejszać zmęczenie, zapewniać stabilizację mięśni, zmniejszać mikronaderwania i zapobiegać kontuzjom. Poprawia krążenie i szybszą regenerację mięśni, ponieważ kompresja w każdej parze nogawek pomaga poprawić powrót żylny, zwiększając przepływ krwi i krążenie. To z kolei prowadzi do szybszego czasu regeneracji mięśni.

 

Materiał: poliester
Kolor: czarno-zielony

Eko Medyczne Pomysł na prezent Sport Szkoła Tekstylia Wypoczynek