Kremy i balsamy

Nasze bogate receptury kremów, balsamów i mleczek do rąk i ciała, w skład których wchodzą drogocenne oleje, masła i witaminy oferują intensywną pielęgnację, kuszące zapachy i przyjemne wrażenie na skórze.

Nasze produkty występują w wielu wariantach kolorystycznych, gdyż balsam do ciała czy krem do rąk nie musi być zawsze biały!

Zapach? Ten zależy od Twojego wyboru! Oferujemy kilkanaście zapachów, od nut zielonych, orzeźwiających i energizujących, przez kwiatowe i słodkie po kojące i relaksujące zapachy dalekiego orientu.

Oferujemy pakowanie w atrakcyjne, wygodne w użyciu opakowania z precyzyjnymi dozownikami: butelki, buteleczki, tuby, które posiadają dużo przestrzeni reklamowej.

A może pragniesz zaskoczyć klienta innowacyjnym opakowaniem? Tak! Wytwarzamy również nietypowe butelki, np. łączone, które pozwalają na oferowanie, przykładowo, mydła i balsamu do rąk w jednym wyjątkowym opakowaniu!

Oferujemy wiele dodatków pielęgnujących, między innymi: gliceryna, witamina E, drogocenne oleje (jojoba, awokado, migdałowy, makadamia, arganowy), masło shea i wiele innych.

Szeroka gama zapachowa.

Duży wybór butelek oraz dodatkowych opakowań jednostkowych oferujących obszerną powierzchnię reklamową. Wszystkie nasze kremy i balsamy zostały przebadane przez specjalistyczne laboratorium badawcze, posiadają komplet dokumentów potwierdzający zgodność receptur z obowiązującym prawem w zakresie wytwarzania kosmetyków oraz są wpisane do unijnej bazy CPNP.

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia Lato Medyczne Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Walentynki Wielkanoc Wypoczynek