Lampa Biurkowa LED

PRZYJAZNA DO OCZU

Wyposażone w chroniący oczy dyfuzor, a 26 wysokiej jakości diod LED zapewni bezpieczne, wygodne, pozbawione migotania i nieoślepiające światło, które skutecznie zapobiega zmęczeniu oczu. Unikalna konstrukcja pierścienia sprawia, że ​​światło jest szersze i bardziej jednolite. Nasza lampa stołowa LED jest idealna na czas długiego czytania, nauki, pracy itp.

LAMPKA 2 w 1

To nie tylko dzienna lampka do czytania z 3 poziomami jasności, ale również konstrukcja podstawy lampy sprawia, że ​​jest to świetna lampka nocna. Idealny prezent dla dzieci, który pomaga im słodko zasnąć. Łatwa kontrola dotykowa, wystarczy dotknięcie palcem, daje eleganckie światło. Nadaje się do akademika, biura, sypialni, salonu, pokoju dziecięcego itp.

ELASTYCZNE RAMIĘ

Miękka elastyczna silikonowa „gęsia szyja 360°” pozwala na dostosowanie do dowolnego pożądanego kąta. Możesz łatwo ustawić światło dokładnie tam, gdzie chcesz. Przenośna i lekka konstrukcja, którą można łatwo złożyć i wykorzystać podczas podróży lub na kempingu.

ŁADOWANIE I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Ta bezprzewodowa lampa studyjna wyposażona w kabel USB może być łatwo zasilana z 3 baterii AA. Niskie zużycie i długa żywotność. Również dobry wybór dla rodziny w oświetleniu awaryjnym, gdy nastąpi nagła przerwa w zasilaniu.

PRAKTYCZNY STOJAK NA TELEFON I PIÓRO

Dzięki mocnej podstawie, bez większej trudności można użyć lampy jako podręczny piórnik na biurku, dzięki temu biurko będzie bardziej uporządkowane i zaoszczędzone zostanie więcej miejsca. Konstrukcja stojaka na telefon zapewnia dużą wygodę podczas przeglądania telefonu.

Rozmiar: 108 x 92 x 22,6 mm

Waga: 184 g

Żarówka: 16 * 2835 LED (192 lumenów)

Materiał: ABS

Tryb pracy: low-med-high-off

Zasilanie: Bateria 3*AA lub kabel USB

Biuro Dom i ogród Elektronika