Lampa na obrożę dla psa LED

Żywe kolory zapewniają psom lub zwierzętom domowym  rozpoznanie w ciemności.

3 tryby świecenia: Lampy LED  mają wbudowane 3 diody LED z widoczną odległością od 200 do 300 metrów. Z 3 trybami świecenia: stałe oświetlenie, szybki błysk, powolny błysk,  można regulować za pomocą przycisków.

Wodoodporny i trwały: Etui wykonane z miękkiego silikonu o dobrej elastyczności, odporne na zachlapanie, tarcie i upadki, lekkie i kompaktowe, przyjazne dla zwierząt domowych, nie obciąża Twojego zwierzaka.

Szerokie zastosowanie: Światła bezpieczeństwa są wystarczająco jasne do czytania, mogą być używane w różnych sytuacjach, takich jak obroże dla zwierząt, paski, rowery, a nawet na ubraniach, a także stosowane do awaryjnego źródła światła podczas jazdy na rowerze, spacerów kempingowych lub podróży i wędrówek w nocy, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i Twoim zwierzętom.

Łatwy w użyciu: Konstrukcja z klipsem ułatwia noszenie, zawieszenie na małej obręczy kołnierza lub przyklejanie bezpośrednio wokół kołnierza jako wisiorek, a nawet jako breloczek do kluczy. Baterie guzikowe CR2032 mogą działać przez 80-120 godzin, łatwe do wymiany. Baterie w zestawie

      

Dom i ogród Drobne gadżety Elektronika Podróże Pomysł na prezent Promocja Sport Szkoła Zwierzaki