Mapa Zdrapka

MAPA ZDRAPKA ŚWIATA LOFT

Jedyna mapka zdrapka do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, ikea lub loft.

 

Mapa Zdrapka LOFT WHITE

Ta mapa zawiera listę creative cities z katalogu UNESCO wraz z ich lokalizacjami. Pragniemy pokazać Ci najbardziej kreatywne miasta świata, pobudzić w Tobie chęć do odwiedzenia przepełnionych sztuką i kulturą stolic designu.

 

 

 

Mapa Zdrapka Loft BLACK 

Na tej mapce znajdziesz listę najznamienitszych muzeów i galerii sztuki na świecie wraz z ich lokalizacjami. Chcemy pokazać Ci gdzie znajdują się największe zbiory arcydzieł sztuki klasycznej i współczesnej.

 

Kila słów od Anny i Emmy, projektantek Mapy Zdrapki Loft:

Naszym celem było stworzenie stylowego i unikalnego połączenia notatnika z podróży, sposobu na odkrywanie świata i wyjątkowej ozdoby Twojego domu. Zainspirowane najnowszymi wnętrzarskimi trendami, postawiłyśmy na elegancki i minimalistyczny design. Modne połączenia bieli, szarości i czerni z takimi materiałami jak metal, drewno i beton, uzupełnione motywami roślinnymi, stały się dla nas bodźcem do zaprojektowania wyjątkowej serii map.

Lubisz modne gadżety, nieprzeciętny design i pięknie urządzone mieszkania? My też, dlatego zachęcamy Cię do sięgnięcia po Mapę Zdrapkę Loft. Gotowa do oprawienia, będzie stanowiła nie tylko zapis Twoich podróży, ale też niezwykle gustowną ozdobę Twojego salonu, biura czy sypialni.

Mapy Zdrapki Loft będą świetnie prezentowały się w loftach, a także w skandynawskich i klasycznych wnętrzach.

W tubie umieściliśmy również atrakcyjny dodatek – mapę-kalkę, dzięki której będziesz mógł precyzyjnie odszukać miejsce, które już odwiedziłeś, lub wymarzony cel podróży.

 

MAPA ZDRAPKA LOFT to polski design i najwyższa jakość:

  • Polski design: zaprojektowana przez dwie młode polskie artystki.
  • Nowa edycja: zaktualizowana sytuacja geopolityczna świata. Perfekcyjne wykonanie w irlandzkiej drukarni zdrapek.
  • Duży rozmiar: mapa o wymiarach (50×70 cm) została wydrukowana grubym lakierowanym papierze.
  • Eleganckie opakowanie: tuba 55 cm wysokości, 60 mm średnicy, z metalowymi denkami.

 

Dom i ogród Podróże Wypoczynek