Mydła płynne naturalne

Stawiamy na prostotę i naturalność: naturalne mydło płynne jest produktem niskoprzetworzonym, bazującym wyłącznie na naturalnych olejach roślinnych, ługach potasowych i sodowych.

 Nasze mydła wytwarzane są według własnych, sprawdzonych receptur.

Dbając o środowisko, dbamy również o to, żeby minimum 98% składników tego produktu pochodziło z polskich pól i od polskich dostawców, co daje pracę polskim rolnikom i przedsiębiorcom, a równocześnie zmniejsza emisję CO2 związaną z transportem.

Opakowanie także odzwierciedla nasze podejście, przyjazne otaczającemu nas środowisku.

Butelka, pompka i etykieta wytwarzane są przez polskiego producenta, z materiałów, które można w 100% poddać recyklingowi.

Nawet opakowanie zbiorcze to czyste niezadrukowane kartony, które można w sposób łatwy przetworzyć lub użyć ponownie.

W dzisiejszych czasach, gdzie wszędzie otacza nas „sztuczność” i „zła chemia”, nasze naturalne mydła płynne wpisują się w trend slow life, gwarantując bezpieczeństwo dla zdrowia, urody i środowiska.

 

 

Bez sztucznych konserwantów, detergentów ani innych chemicznych substancji poprawiających jedynie wygląd produktu.

Delikatnie myje i pielęgnuje skórę, nie wysusza i pozostawia ją gładką, miękką, nawilżoną i prawidłowo odżywioną. Posiada naturalne właściwości antybakteryjne, co jest cechą szczególną prawdziwych mydeł.

Naturalne olejki są jedyną zastosowaną substancją zapachową.

Posiadają one właściwości przeciwzapalne i relaksujące.

Wszystkie nasze mydła zostały przebadane przez specjalistyczne laboratorium badawcze, posiadają komplet dokumentów potwierdzający zgodność receptur z obowiązującym prawem w zakresie wytwarzania kosmetyków oraz są wpisane do unijnej bazy CPNP.

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia Lato Medyczne Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Walentynki Wielkanoc Wypoczynek