Mydła z logo zatopionym

Mydełka z zatopionym logo to doskonała propozycja reklamowa ze względu na nieograniczone możliwości formy, kształtu, koloru i zapachu, które pozwalają dowolnie kreować produkt.

Dzięki temu, mydło staje się wyjątkowym i unikalnym projektem, stanowiącym nie tylko oryginalny podarunek, ale i prawdziwą wizytówkę firmy. Wewnątrz mydła można zatopić dowolne logo, bez względu na ilość kolorów czy kształt logotypu. Mydełko leżące na umywalce będzie wspaniałym nośnikiem reklamowym, o zdecydowanie dłuższej żywotności niż np. długopis, który stał się mało zauważalnym gadżetem, a co za tym idzie, jest mało skuteczny w przekazie. Dodatkowo proponujemy estetyczne i oryginalne opakowania, dzięki czemu mydełka, oprócz roli reklamowej, staną się eleganckim i gustownym upominkiem. Nasze mydła produkowane są z najwyższej jakości naturalnych, roślinnych składników, tworzą piękną pianę, która delikatnie myje i pielęgnuje skórę.

 

Produkujemy dwa podstawowe rodzaje mydeł: transparentne oraz z białym spodem.

Nieprzezroczysty spód to również mydło glicerynowe, które stosujemy wtedy, kiedy delikatna grafika wymaga uwypuklenia.

Do wyboru wiele kolorów i zapachów. Oferujemy różne opakowania z dodatkową przestrzenią reklamową.

Pragniesz, by Twoja reklama stała się jeszcze bardziej wyjątkowa?

Zaprojektuj z nami swój nowy kształt mydełka. Tak! Możemy to zrobić specjalnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami i opisz nam swoją wizję, a my postaramy się ją zrealizować.

Wszystkie nasze mydła zostały przebadane przez specjalistyczne laboratorium badawcze, posiadają komplet dokumentów potwierdzający zgodność receptur z obowiązującym prawem w zakresie wytwarzania kosmetyków oraz są wpisane do unijnej bazy CPNP.

 

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Medyczne Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Walentynki Wielkanoc Wypoczynek