Pieczątki edukacyjne

Pieczątki edukacyjne to doskonałe narzędzie pracy nauczyciela. Okrągłe stemple doskonale prezentują różnego rodzaju grafiki i symbole, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzą się w szkole i przedszkolu.

Pieczątka edukacyjna charakteryzuje się tym, że pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować ciekawe, kolorowe grafiki. Użytkownik ma możliwość wyboru wzoru odbicia z dostępnej bazy lub może zaproponować własny, indywidualny projekt graficzny. Wybór jednego spośród 7 kolorów tuszy sprawia, że odbicie pieczątki będzie wyróżniało się w zeszytach uczniów. Wysokiej jakości tusz gwarantuje wykonanie co najmniej 15 000 odbić pieczątką. W przypadku gdy wzór pieczątki będzie słabiej widoczny można ponownie ją natuszować, dzięki czemu pieczątka edukacyjna to produkt wielokrotnego użytku.

Użytkownik może wybrać jeden z trzech kolorów obudowy: czerwony, niebieski oraz biały. Średnica 22 mm doskonale nadaje się do prezentacji oryginalnych, kolorowych motywów graficznych, które rewelacyjnie sprawdzą się podczas oceniania prac oraz zeszytów uczniów w szkołach i przedszkolach.

PIECZĄTKI EDUKACYJNE Z OCENAMI GRAFICZNYMI – 12 SZTUK

Zestaw pieczątek edukacyjnych składa się z 12 sztuk pieczątek gotowych do użycia. Obejmuje pieczątki ze zdefiniowanymi, edukacyjnymi wzorami, które są najczęściej wykorzystywane przez nauczycieli w szkołach i przedszkolach. Kolorystyka wzorów pieczątek jest stała, tak jak przedstawiona na powyższej grafice i nie ulega zmianom.

Zestaw obejmuje 12 sztuk gotowych do użycia pieczątek w ekspozytorze ułatwiającym ich wyeksponowanie i utrzymanie porządku na biurku. Każda pieczątka posiada własne etui. Pieczątki posiadają naklejki na uchwycie, które prezentują wzór odbicia, a dodatkowo pomagają zidentyfikować właściwą pieczątkę.

PIECZĄTKA EDUKACYJNA Z OCENĄ GRAFICZNĄ – 1 SZTUKA

Produkt obejmuje pieczątkę z wzorem edukacyjnym wybranym z dostępnej bazy. Można wybrać jeden z 7 dostępnych kolorów tuszy.

Pieczątka zapakowana jest w poręczne etui. Naklejka znajdująca się na obudowie pieczątki prezentuje wzór pieczątki, a podczas użytkowania produktu ułatwia szybką identyfikację pieczątki.

PIECZĄTKA EDUKACYJNA Z TWOIM WZOREM – 1 SZTUKA

Jeśli posiadasz swój pomysł lub własny projekt graficzny możesz mieć swoją indywidualną pieczątkę edukacyjną!

TUSZ DO PIECZĄTEK EDUKACYJNYCH

Jak ponownie natuszować pieczątkę edukacyjną?

W przypadku, gdy pieczątka zacznie słabiej odbijać, należy ponownie nasączyć poduszkę tuszem przeznaczonym do pieczątek flashowych. W celu zaaplikowania tuszu należy ściągnąć uchwyt pieczątki, nalać dokładnie 5 kropel tuszu, odczekać parę minut, następnie ponownie zamontować uchwyt. Pieczątka jest gotowa do ponownego użytku.

ZALETY PIECZĄTEK EDUKACYJNYCH:

  • Pieczątka gotowa do użycia. Nie wymaga wykorzystania dodatkowych poduszek;
  • Praktyczne etui – doskonałe do bezpiecznego przechowywania pieczątki;
  • Łatwe tuszowanie – wystarczy ściągnąć uchwyt i zaaplikować odpowiednią ilość tuszu;
  • Naklejki na uchwycie – pokazują wzór pieczątki i ułatwiają odszukanie właściwej;
  • Prosty, ergonomiczny uchwyt gwarantuje komfortową i wygodną obsługę;
  • Wysokiej jakości tusze – wyraźne i trwałe odbicie pieczątki, dostępne są w 7 kolorach.

ZASTOSOWANIE

Pieczątki edukacyjne doskonale sprawdzają się podczas oceniania prac oraz zeszytów uczniów, a także do nagradzania za aktywność na lekcji, czy dobre zachowanie. Kolorowe grafiki motywują i zachęcają uczniów do nauki. Pieczątka, oprócz znaków nagradzających, może przedstawiać również grafiki, które subtelnie zasugerują dziecku, że zadanie nie zostało poprawnie wykonane.

 

Artykuł Artykuły piśmiennicze Biuro Dziecięce Promocja Szkoła