Pióro wiecz.+długopis+etui czarne Parker

Błyszczący, czarny lakier na mosiężnej bazie i wykończenia platerowane złotem.

W opakowaniu prezentowym Parker.

W zestawie: pióro wieczne Parker I.M, długopis Parker I.M. oraz etui z ekoskóry na jeden produkt.

Przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. Wyposażony w nowy, niezawodny wkład do długopisów QUINKFlow. Zapewnia on wyjątkową gładkość pisania (*najważniejsza cecha wskazana przez konsumentów) i lepszy przepływ atramentu – gwarancja niezawodności i jakości pisania.

Wyposażone w stalówkę z zapewniającej odporność i trwałość stali nierdzewnej. Rozmiary stalówek dostępne w standardzie to Medium. Wyposażone w dwukanałowy system podawania atramentu. Przystosowane do używania z nabojami Parker. Mogą być również używane z tłoczkiem.

Oryginalne wzornictwo i przemyślane rozwiązania, które zwiększają komfort i jakość pisania. Zwolennicy rozwiązań tej marki z pewnością docenią linię piór i długopisów Parker IM za funkcjonalność oraz interesujący, wysoce estetyczny design.

Pióra i długopisy tej serii to sprawdzone technologie zamknięte w stylowej, ergonomicznej obudowie ułatwiającej prawidłowe trzymanie. Nic więc dziwnego, że poprawia się nasza dynamika i charakter pisma, a sam proces pisania staje się po prostu wygodny. Przyjemność z użytkowania zwiększają ponadto stylowe detale takie jak charakterystyczny klips w formie strzały, czy materiały wykorzystane do stworzenia obudowy.

Estetyczne wykończenie oraz ergonomiczny kształt piór i długopisów Parker IM połączone z nowoczesnymi technologiami stosowanymi przez tego producenta to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie jakość i eleganckie wykonanie

 

Artykuły piśmiennicze Biuro Boże Narodzenie Pomysł na prezent Szkoła