Podkładka pod mysz gamingową, mapa świata

Wysoka jakość wykonania – Podkładka jest bardzo gładka i płaska, dzięki czemu przesuwanie po niej myszy jest bardzo płynne. Spód podkładki jest antypoślizgowy, a dzięki temu podkładka jest bardzo stabilna. Podkładka wykonana jest z bardzo trwałego materiału, który jest odporny na ścieranie. Dodatkowo podkładka jest odporna na działanie wody, dzięki czemu nie pochłania wilgoci i wylanych płynów.

Duża i bezpieczna – Podkładka ma duże wymiary 80 x 30 cm, dzięki czemu bez problemu znajdzie się na niej miejsce na całą klawiaturę i mysz. Duża powierzchnia podkładki zabezpiecza biurko lub stół, na którym się znajduje. Dzięki płynności przesuwania myszy, unikniesz problemów ze stawami dłoni, zapewniając sobie zdrowie!

Piękna podkładka edukacyjna – Byłeś kiepski z geografii? Połącz teraz przyjemne z pożytecznym! Rozwijaj swoją wiedzę na temat państw i największych miast świata, grając w gry. Dzieci lub dorośli mogą poszerzyć swoją wiedzę geograficzną. Sama podkładka jest również bardzo ładną dekoracją biurka lub stołu, na którym się znajduje.

 

Biuro Dom i ogród Elektronika Hotele i Gastronomia Podróże Pomysł na prezent Promocja Szkoła