Podkładki Żelowe

Czym jest podkładka żelowa?

Jest to podkładka pod mysz ze specjalnie wyprofilowanym wkładem żelowym w miejscu na nadgarstek. Podpórka niweluje ucisk nerwów oraz naczyń krwionośnych dłoni, zapewniając wygodę i komfort podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Stosowanie ergonomicznej podkładki pod mysz pełni bardzo ważną rolę w profilaktyce zespołu cieśni nadgarstka, a także innych schorzeń kończyn górnych, wynikających z długotrwałej pracy przy komputerze.

Podkładki personalizowane…

Oferowane przez nas ergonomiczne podkładki stanowią rewelacyjny gadżet do stworzenia na nim nadruku z logo Twojej firmy. Możesz je wręczyć swoim pracownikom jako wyposażenie stanowiska pracy, jak również podarować jako upominki. Niezależnie od przeznaczenia, będą one stanowiły atrakcyjny i funkcjonalny gadżet.

Na indywidualne życzenie klienta możemy stworzyć podkładki pod mysz z poduszką oraz niezwykle interesującym wizualnie nadrukiem w pełnym kolorze. Dzięki temu na tym niewielkim gadżecie można umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę związaną z działalnością firmy lub ważnym wydarzeniem.

Zastosowanie żelowych podkładek ergonomicznych…

Osoby wykonujące pracę biurową spędzają znaczną część swojego czasu pracując przy komputerze. Wykonując taki rodzaj pracy przez 8 h dziennie, pracujemy przy komputerze ponad 2000 h rocznie. Należy zauważyć, że większość z nas korzysta z komputera także w czasie wolnym, co jeszcze zwiększa tę liczbę. Warto zatem zadbać o komfort pracy, stosując jednocześnie prozdrowotne profilaktyki.

Odpowiedzą na to zapotrzebowanie jest stosowanie ergonomicznej podkładki pod mysz z poduszką, która poprawia komfort oraz precyzję operowania myszką komputerową, a także może uchronić użytkownika przed poważną chorobą, jaką jest zespół cieśni nadgarstka.

Ergonomiczna, żelowa podkładka pod mysz z firmowym nadrukiem jest stosunkowo niedrogim i łatwym w zastosowaniu gadżetem, który może znacznie ułatwić prace i poprawić jej komfort, stąd tak znaczące zainteresowanie tym produktem.

Jest to także doskonały gadżet reklamowy, ze względu na osobisty charakter i częstość korzystania przez użytkownika.

Zadbaj o zdrowie podczas codziennej pracy!

Budowa podkładki ergonomicznej – żelowej

  • Oferowane przez nas ergonomiczne podkładki pod mysz, wykonane są z najwyższej jakości materiałów.
  • Na wierzchu znajduje się gładki nylon odpowiedni do wszystkich rodzajów myszek komputerowych.
  • W środku znajduje się specjalna miękka pianka, a pod spodem gumowa antypoślizgowa powłoka.
  • W środku podpórki znajduje się bardzo przyjemny w dotyku żel, który zapewnia doskonałe podparcie nadgarstka, nie powodując ucisku.
  • Dodatkową zaletą żelu jest to, że nie nagrzewa się w kontakcie z ciałem i przez cały czas pozostaje przyjemnie chłodny.

 

Biuro Dom i ogród Drobne gadżety