SASZETKA BAKALII

Aromatyczne bakalie okryte aksamitną czekoladą to wyśmienita przekąska, która doskonale sprawdzi się jako drobny słodki upominek dla Twoich klientów, niezależnie od okazji. Polecamy także jako element welcome pack dla nowego pracownika.

W tej mini saszetce dostępne są aż trzy rodzaje bakalii do wyboru: migdały w mlecznej czekoladzie z nutą cynamonu, ziarna kawy w czekoladzie deserowej lub rodzynki w białej czekoladzie z dodatkiem kawy, co zapewnia odpowiednią różnorodność smaków, by zadowolić każde podniebienie.

Mini opakowanie, w kształcie saszetki, wykonane jest z papieru z certyfikatem FSC, w kolorze białym lub papieru kraft z domieszką folii, której to zawartość w opakowaniu zredukowaliśmy o <65%.

Jego powierzchnię możesz całkowicie spersonalizować umieszczając na nim swoje logo, dowolną grafikę lub tekst. Do tego celu posłużymy nam technika nadruku fleksograficznego, która gwarantuje wysoką jakość druku, doskonałą czytelność tekstów oraz jest realizowana zarówno w paletach kolorystycznych CMYK, jak i Pantone.

Dzięki temu masz pewność, że Twój słodki prezent firmowy wyróżni się wśród innych gadżetów reklamowych.

Biuro Eko Hotele i Gastronomia Pomysł na prezent Słodycze Wielkanoc