Słodycze wielkanocne

Wielkanoc to jedne z tych wyjątkowych dni w ciągu roku, które Polakom kojarzą się przede wszystkim z radością i świętowaniem w rodzinnym gronie. Nieodłącznym elementem tego jest kupowanie i wręczanie najbliższym wielkanocnych słodyczy.

W ofercie naszej Agencji Reklamowej znajdą Państwo różnego rodzaju słodycze na Wielkanoc z logo: czekoladowe zające i pisanki, bombonierki, wielkanocne baby, cukierki i inne.

Oferujemy zróżnicowany asortyment, w tym wyłącznie wysokiej jakości produkty renomowanych marek z długą datą ważności. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że zakupione słodycze doskonale będą nadawać się jako upominki dla pracowników we własnej firmie lub dla kontrahentów z którymi Państwo współpracujecie.

Poniżej kilka propozycji z szerokiej gamy produktów, które oferujemy.

 

Mieszanka Wielkanocna

waga brutto: 225 g  /  wymiary: 70x70x70 mm

Mieszanka Wielkanocna składająca się z mini czekoladowych jajeczek, wypełnione mlecznym nadzieniem (zawsze mix kolorów folii).

Zapakowane w przezroczyste pudełeczko z obwolutą kartonową z dowolnym nadrukiem reklamowym CMYK lub do 4 kolorów Pantone. Dostępne również z obwolutami z kartonów metalizowanych (złoty lub srebrny) z tłoczeniami lub kartonów ozdobnych z hot-stampingiem.

 

Easter Box

waga brutto: 286 g  /  wymiary: 80x80x82 mm

12 średniej jakości jajeczek czekoladowych w wiosennych kolorach folii, smaki nadzienia: arachidowe i karmelowe z kawałkami orzechów, kakaowo-orzechowe z kawałkami wafli (mix smaków oraz kolorów folii).

Kartonowe wieczko z wielobarwnym nadrukiem reklamowym CMYK lub do 4 kolorów Pantone, elegancka satynowa wstążka nadające prezentowy charakter zestawu (kilkanaście kolorów do wyboru).

 

Jajeczka Wielkanocne w koszyczku

waga brutto: 65 g  /  wymiary: 90 x 54 x 100 mm

Koszyczek wielkanocny zawierający 5 czekoladek w kształcie jajka. Jajka zawinięte w folię aluminiową z nadrukowanymi motywami wielkanocnymi, wypełnione chrupiącym crispem i nadzieniami o kilku smakach.

Koszyczek kartonowy z dowolnym nadrukiem reklamowym CMYK lub do 4 kolorów Pantone; albo z kartonów metalizowanych (złoty, srebrny) z tłoczonymi logotypami i motywami graficznymi; albo z kolorowych kartonów ozdobnych z hot-stampingiem (duży wybór folii). Gustowna kokarda satynowa podkreślająca prezentowy i świąteczny charakter tego zestawu (kilkanaście kolorów).

 

Zestaw Wielkanocny Mini

waga brutto: 270 g  /  wymiary: 125 x 40 mm

19 czekoladowych jajeczek w okrągłym pudełeczku z łuby; jajka zawinięte w folię aluminiową z nadrukowanymi motywami wielkanocnymi; wypełnione chrupiącym crispem i nadzieniami o kilku smakach (zawsze mix kolorów i smaków).

Grawer laserowy na zewnętrznej stronie wieczka

 

Zestaw 11 pisanek Wielkanocnych

waga brutto: 70 g  /  wymiary: 310 x 55 x 29 mm

11 czekoladek w kształcie jajeczek, wykonanych z wysokiej jakości czekolady mlecznej 44% oraz smakowej (pomarańczowa, truskawkowa, limonkowa); czekoladki pełne bez nadzienia, o wypukłej górze i płaskiej podstawie ułożone na białych lub czarnych papilotkach.

2-częściowe pudełko wykonane: z białego kartonu z dowolnym nadrukiem reklamowym CMYK lub do 4 kolorów Pantone; lub z metalizowanego złotego/ srebrnego z tłoczonymi logotypami i motywami graficznymi; lub z kolorowych i ozdobnych kartonów z hot-stampingiem (duży wybór folii). Zestaw przewiązany ozdobną satynową wstążką (kolor do uzgodnienia).

 

Wielkanocne kółko i krzyżyk

waga brutto: 100 g

wymiary: 188 x 144 x 16 mm

Intrygująca bombonierka na wielkanoc zawierająca 9 czekoladek z motywami zajączka i marchewki.

5 czekoladek z zajączkiem z czekolady mlecznej 44%, 4 czekoladki z marchewką z czekolady pomarańczowej.

Złota lub srebrna wytłoczka pod czekoladkami.

2- częściowe opakowanie kartonowe: z dowolnym nadrukiem reklamowym – CMYK lub do 4 kolorów ze skali Pantone; lub z kartonów metalizowanych (np. złoty lub srebrny) z tłoczeniami na górze opakowania; lub z kolorowych kartonów ozdobnych z hot-stampingiem (różne kolory kartonów i folii).

W zestawie znajduje się 5 kółek i 5 krzyżyków, dzięki którym wielkanocna reklama Twojej firmy będzie żyła jeszcze długo po świętach: bardzo trwałe kółka, krzyżyki i specjalnie opracowana podstawka umożliwiająca grę w bardzo lubiane ” kółko i krzyżyk”.

 

Ciastka Wielkanocne

waga brutto: 126 g

wymiary: 204 x 108 x 22 mm

Ciastka Wielkanocne w kształcie baranka oraz kurczaków z przepysznym kremem oraz czekoladowym spodem;

Złota lub srebrna wytłoczka pod ciastkami;

Pudełko kartonowe z wsuwką – dowolny nadruk reklamowy CMYK lub do 4 kolorów Pantone;

Opakowanie z kolorowych kartonów ozdobnych z hot-stampingiem.

 

Wielkanocny Torcik Jajko

waga brutto: 210 g

wymiary: 140 x 195 x 17 mm

Wielkanocny torcik w kształcie jajka z karnetem reklamowym.

Torcik z wafli przekładany masą kakaową lub kajmakową, oblany gorzką czekoladą, ręcznie zdobiony – uniwersalny wzór (możliwość wybrania tylko jednego smaku);

Zapakowany w przezroczystą torebkę oraz przewiązany wstążką

Dwustronny karnet z dowolnym nadrukiem reklamowym CMYK lub do 4 kolorów Pantone + 1 kolor (do 70% nasycenia) po wewnętrznej stronie.

 

Easter Gift

waga brutto: 17 g

wymiary: 55 x 41 mm

Zajączek Wielkanocny wykonany z czekolady mlecznej 44%;

Czekoladka zapakowana w torebkę foliową

Na górze przymocowana kartonowa zawieszka z dowolnym nadrukiem reklamowym CMYK lub do 4 kolorów Pantone.

 

Koszyczek z przyprawami

waga brutto: 32 g  /  wymiary: 100 x 100 x 18 mm

Wielkanocny koszyczek z aromatycznymi przyprawami świątecznymi;

Zestaw składa się z trzech przezroczystych fiolek z przyprawami w standardzie: pieprz czarny mielony, sól morska drobna, rzeżucha;

Opakowanie kartonowe z dowolnym nadrukiem reklamowym CMYK lub do 4 kolorów Pantone.

Drobne gadżety Promocja Wielkanoc