Spersonalizowane skarpetki tkane z Twoim logo

Przede wszystkim nasze skarpetki są MADE IN POLAND Flaga Polski.svg  😉 

Spersonalizowane skarpetki tkane z Twoim logo Tkając niestandardowe skarpetki z logo barwionego przędzą, możemy odtworzyć Twoje logo na skarpetce w sposób, który pozostawi trwałe wrażenie.

W przeciwieństwie do drukowania, przędza pozostanie taka sama na zawsze i nie wyblaknie, zapewniając świetny sposób na zaprezentowanie logo.
Pamiętaj, że skarpeta bawełniana jest znacznie lepsza niż poliester, nie zamawiaj podróbek, stwórz produkt dobrej jakości!  Skarpetki produkowane są w trzech rozmiarach EUR 30-34, 35-40 i 41-46.

Skarpety  – model standardowy.

  • Wzmocnienia i profilowanie na piętach i palcach.
  • Elastyczny ściągacz.
  • Wysokiej jakości przędza czesana.
  • Wszyty wzór na etapie produkcji!
  • Certyfikowana przędza.

Dlaczego warto mieć skarpetki?

Niestandardowe skarpetki to zabawne prezenty dla każdego w Twoim życiu. Niezależnie od tego, czy tworzysz spersonalizowane skarpetki dla drużyny sportowej, firmy czy własnego zespołu… Niestandardowe skarpetki dodadzą niepowtarzalnego stylu każdemu. Dodanie monogramu, fajnych wzorów lub zabawnego zdjęcia sprawi, że Twoje skarpetki będą naprawdę jedyne w swoim rodzaju. A firma będzie postrzegana jeszcze lepiej 😉

 

 

 

 

Boże Narodzenie Dom i ogród Drobne gadżety Hotele i Gastronomia Podróże Pomysł na prezent Promocja Sport Szkoła Tekstylia Walentynki Wielkanoc Wypoczynek