TABLICZKA MNOŻENIA LUB DODAWANIA

Pozwala na wiele sposobów gry, dzięki czemu mogą być również kreatywni. Gry z mnożeniem pomagają im zdobyć podstawową wiedzę o relacjach liczbowych i szybko rozwiązywać problemy. 100 kart problemowych może wzbudzić zainteresowanie dzieci bez wyznaczania granic i uwolnić ich wyobraźnię.

Tabliczka mnożenia sprawia, że ​​nauka jest ciekawsza. Dzieci muszą obserwować liczby i odkrywać związek między liczbami a symbolami operacji, aby poznać zasady mnożenia. W ten sposób doskonalą swoje umiejętności praktyczne, rozwijają zdolności matematyczne i doskonalą umiejętność rozwiązywania problemów.

Zabawki inspirują dzieci do precyzji i poszukiwania czegoś wyjątkowego. Pobudzają wyobraźnię, zwiększają percepcję otoczenia i wzbudzają chęć poznawania i odkrywania. Wiadomo, że dzieci uczą się lepiej, gdy są autentycznie zainteresowane tematem lub zabawą.

Tablica mnożenia wykonana jest z naturalnego drewna, niełatwego do uszkodzenia i trwałego. Ma gładką powierzchnię bez ostrych krawędzi, dzięki czemu nie zaszkodzi dziecięcym rączkom. Zapewnij swoim dzieciom wygodę nauki dzięki narzędziom zaprojektowanym specjalnie dla nich.

Materiał: drewno
Opakowanie zawiera: tabliczkę mnożenia, 4x figurki, 2x kości do gry, 100 kart
Rozmiar planszy: 22x22cm

 

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Podróże Pomysł na prezent Szkoła Wielkanoc Wypoczynek