TORBA NA KOTA I MAŁEGO PSA

Torba wygodnie przytuli Twoje pupile i pomoże zachować spokój. Jest pojemna, dzięki czemu Twój kot może się rozciągnąć i czuć się komfortowo. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu torba jest odporna na drapanie przez kota i nie rozdziera się. Ponadto jest również wodoodporny i można go łatwo prać w pralce.

Otwórz torbę, zapnij materiał przy obroży, włóż głowę kota przez otwór i zamknij torbę. W ten sposób Twój kot zostanie wygodnie umieszczony w przenośnej torbie. Daj niezdecydowanym kotom czas na przyzwyczajenie się do kociej torby i powoli i ostrożnie wprowadzaj produkt.

Woreczek posiada otwory, które pomieszczą łapy i ułatwią przycinanie kocich/psich pazurów. Zawiera wygodny pasek na ramię, który ułatwia noszenie kota lub małego psa. Ułatwia podróżowanie samochodem, wystarczy przesunąć pas bezpieczeństwa przez pasek na ramię, aby Twoje zwierzę było bezpieczne podczas transportu.

Kołnierz jest regulowany dla idealnego dopasowania! Po prostu dokręć, aby przymocować obrożę do kota lub poluzuj, aby ją zdjąć. Torba zapewnia im wygodę i bezpieczeństwo przez cały czas. Jest idealna na codzienne spacery i wycieczki, a także bardzo wygodna podczas wizyt u weterynarza, ponieważ Twój pupil będzie zawsze wygodnie siedział w torbie.

Rozmiar: długość 57 cm, szerokość 38 cm, średnica kołnierza 19 cm

Hotele i Gastronomia Lato Opakowania Podróże Tekstylia Torby Zwierzaki