Torba na plażę, piknik, przenośna, duża i chłodząca

  • UTRZYMAJ TEMPERATURĘ – chcesz, aby podczas długiej podróży wszystko było chłodne (lub gorące!)? Lubisz uczty na świeżym powietrzu z rodziną? Chcesz dowieźć do domu mrożonki po zakupach? 
  • PRAKTYCZNY DESIGN – górny zamek, który otwiera torbę i umożliwia łatwy dostęp to fantastycznie proste rozwiązanie. Szeroko otwierana konstrukcja sprawia, że górna kieszeń odchyla się całkowicie. Wiele rozmiarów i kolorów do wyboru.
  • WODOODPORNA PODSZEWKA – gruba warstwa PEVA, porządnie wyściełana od wewnątrz utrzymuje temperaturę wewnątrz i na zewnątrz oraz jest wodoodporna. Nie musisz się martwić o zabrudzenia, ponieważ wnętrze jest bardzo łatwe do czyszczenia.
  • KOMPAKTOWA I PORĘCZNA – torba termiczna  jest wygodna w noszeniu dzięki łatwo regulowanemu paskowi na ramię. Siateczkowa przednia kieszeń przydaje się do przechowywania dodatkowych przedmiotów. Łatwa w przechowywaniu, wystarczy spłaszczyć!
  • DANE TECHNICZNE –  Dostępne 2 rozmiary: 12,5 i 18L / Warstwa zewnętrzna: poliester / Wypełnienie: pianka poliuretanowa / Podszewka: PEVA / Izolowana torba termiczna / Kieszeń z siatki / Lekka / Wodoodporna

   

Dom i ogród Hotele i Gastronomia Kuchnia Lato Podróże Pomysł na prezent Sport Tekstylia Torby Wypoczynek