TORBA OGRODOWA DO SADZENIA I HODOWLI ROŚLIN

Filcowa torba ogrodowa bardzo przydaje się do wszelkiego rodzaju roślin na różnych etapach rozwoju. Jest w stanie pomóc przy kiełkowaniu, siewkach i sadzonkach, a także przy długoterminowej kultywacji.

Użyj tego przyrządu do utrzymania organizacji i porządku swego ogródka. Będziesz mieć wszystko, czego Ci potrzeba tam, gdzie Ci tego potrzeba, co gwarantuje przyjemne i udane ogrodnictwo.

Każda roślina potrzebuje odpowiednich warunków, by zdrowo rosnąć. Najlepszy sposób, by to osiągnąć, to zastosowanie filcowej torby ogrodowej, która pozwala Ci zapewnić idealne składniki odżywcze i inne kluczowe warunki potrzebne do udanej kultywacji swych roślin.

Dzięki średnicy 60 cm ta torba ogrodowa jest dość duża nawet dla roślin, które wymagają nieco więcej przestrzeni, bądź do kultywacji wielu roślin w tej samej torbie.

Filcowa torba ogrodowa jest łatwa w użyciu i bardzo elastyczna, dzięki czemu pasuje do każdych potrzeb. Bez problemu założysz zorganizowany ogródek pod udaną kultywację bardziej lub mniej wymagających roślin.

Materiał: filc
Rozmiar: średnica 60 cm, wysokość 30 cm

 

 

 

 

Biuro Dom i ogród Drobne gadżety Eko Filc Hotele i Gastronomia Kuchnia Lato Opakowania Podróże Pomysł na prezent Szkoła Torby Wypoczynek