Truckerka – czapka, która idealnie sprawdzi się w cieplejsze dni

Produkt ten, jak wiele innych, przywędrował do nas z USA. Czapki tego typu były używane głównie przez kierowców samochodów ciężarowych w latach 70 i 80, jednak bardzo szybko zyskały popularność wśród szerokiego grona odbiorców. Obecnie czapka typu „trucker” jest jednym z bardziej popularnych typów czapek, bardzo chętnie wykorzystywana także jako gadżet reklamowy. Jej funkcje ochronne (ochrona przed promieniami słonecznymi i dobra wentylacja) w połączeniu z szerokimi możliwościami znakowania czynią z tego produktu upominek reklamowy, który idealnie sprawdzi się w okresie wiosenno-letnim.

Oto kilka atutów, które przemawiają za tym, że „truckerka” to dobry i sprawdzony pomysł na gadżet reklamowy:

  1. Stylowy wygląd – czapki tego typu są bardzo modne i mogą stanowić ciekawą część garderoby, dlatego warto zwrócić uwagę na ich stylowy wygląd.
  2. Trwałość – „truckerki”, jak i pozostałe czapki , są wykonane z trwałych materiałów, takich jak bawełna i siatka z poliestru, co sprawia, że są one odporne na zużycie i można je używać przez długi czas.
  3. Wygodna regulacja – te modele czapek zazwyczaj posiadają regulację, która umożliwia dostosowanie czapki do różnych rozmiarów głów.
  4. Ochrona przed słońcem – „truckerki” jak i inne modele czapek z daszkiem idealnie chronią użytkowników prze słońcem i promieniami słonecznymi.
  5. Duża powierzchnia reklamowa – czapki z daszkiem typu „truckerka” posiadają dużą powierzchnię reklamową, co oznacza, że logo firmy lub hasło reklamowe będą dobrze widoczne i łatwo zauważalne dla innych osób.

Dom i ogród Drobne gadżety Hotele i Gastronomia Lato Podróże Pomysł na prezent Promocja Sport Szkoła Tekstylia Wypoczynek