UCHWYT ŚCIENNY DO TELEFONU

Uchwyt można montować na gładkich i płaskich tapetach, ścianach, płytkach, szkle, powierzchniach drewnianych lub metalowych oraz gruzu. Daje to siłę i bezpieczeństwo podczas ładowania telefonu, dzięki czemu nie musisz się martwić, że telefon spadnie na ziemię. Jest doskonałym zamiennikiem półki do przechowywania, stołu czy szafki.

Do każdego uchwytu ściennego do telefonu dołączona jest dwustronna taśma klejąca, która pasuje do większości ścian. Wykonany z tworzywa ABS, które jest nietoksyczne i bezwonne, jest trwały i ma mocny klej, który nie pozostawia śladów po usunięciu. Uchwyt ma 10 cm szerokości, 8,5 cm wysokości i 3 cm głębokości, jest uniwersalny i wystarczająco duży, aby pasował do większości telefonów.

Przydaje się do przechowywania pilotów, telefonów komórkowych, artykułów piśmiennych, kluczy itp. Nadaje się do wszystkich biur, użytku domowego, sal lekcyjnych i innych okazji. Uchwyt ścienny utrzymuje biurko w czystości i oszczędza miejsce. Jest to niezwykle wygodne, jeśli zainstalujesz go obok gniazdka elektrycznego.

Stojak na telefon ma otwór na kabel do ładowania, zapewniając bezpieczną i ochronną podstawę dla telefonu podczas ładowania. Wystarczy włożyć telefon do uchwytu i włączyć ulubioną muzykę podczas gotowania, sprzątania czy kąpieli.

Wymiary: 99mm x 86 mm x 28 mm

 

 

 

 

Biuro Dom i ogród Drobne gadżety Elektronika Hotele i Gastronomia Kuchnia Podróże Pomysł na prezent Szkoła Wypoczynek