WORKI EKOLOGICZNE (WOSKOWORKI)

Woskoworki to produkty wielokrotnego użytku, których możecie używać wiele miesięcy.

Produkujemy je w dwóch przetestowanych rozmiarach: M (16x23cm) i L (23x32cm).

Wykonane są z certyfikowanej tkaniny bawełnianej, pokrytej naszą unikalną mieszanką wosku pszczelego, oleju jojoba i żywicy drzewnej, dającą produktowi właściwości antybakteryjne.

To szczególnie ważne w przypadku worków na chleb i inne produkty spożywcze – które nie wysychają i nie pleśnieją. Dzięki połączeniu tych wszystkich cech otrzymujemy:

  • woreczki mające zdolność przedłużania świeżości żywności
  • produkty bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego
  • idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących komfort w stylu zero-waste 
  • ładne i estetyczne produkty do Twojej kuchni, lodówki, torebki 

Worki ekologiczne – w myśl ochrony naszej planety!

Plastikowe reklamówki, w które na co dzień pakujemy żywność, o ile wygodne i ogólnodostępne, są niezwykle szkodliwe dla naszej planety

Dzięki surowcom naturalnego pochodzenia są całkowicie bezpieczne, trwałe i wytrzymałe a po zużyciu rozkładają się niezwykle szybko. 

Zabierz ze sobą ekologiczne worki na zakupy

Pakowanie żywności w marketach, na straganach czy w lokalnych sklepach spożywczych wiąże się najczęściej z wykorzystaniem foliowych worków w znacznych ilościach.

Ekologiczne worki na warzywa i owocemogą zastąpić jednorazowe woreczki. Wystarczy, że zawsze będziesz mieć je ze sobą na zakupach, a znacznie ograniczysz wykorzystywanie szkodliwego dla planety plastiku.

Woreczki zajmują niewiele miejsca, dlatego z powodzeniem spakujesz je do swojej torebki czy wielorazowej torby na zakupy.

Warto zawsze mieć już przygotowany ze sobą zestaw pakunkowy i brać go każdorazowo do sklepów, które odwiedzasz. Wykorzystywane każdego dnia worki, pozwolą nie tylko ograniczyć plastik, ale również umożliwią utrzymanie wysokiej jakości produktów spożywczych przechowywanych i transportowanych w woreczkach. 

Zamów ekologiczne woreczki z dostawą do swojego domu lub biura.

Postaw na jakościowe i stylowe worki do przechowywania i transportowania żywności — bezpieczne zarówno dla artykułów spożywczych, jak i dla ich użytkowników.

Wybierz jakość i troskę o środowisko naturalne każdego dnia, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy akurat idziesz na zakupy.

 

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia Lato Opakowania Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Wielkanoc Wypoczynek