Xiaomi opaska Mi Band 4

Mi Band 4 wyposażono w nowy, wypukły tym razem, ekran AMOLED o przekątnej aż 0,95 cala. Dzięki temu na wyświetlaczy możemy znaleźć więcej informacji w dużo lepszej jakości. Teraz znajdywanie i odczytywanie informacji jest wręcz błyskawiczne.

Xiaomi wspiera aktywność fizyczną. Mi Band 4 posiada zestaw czujników stale monitorujących Twoje tętno. Urządzenie może również obliczyć liczbę spalonych kalorii i przebyty dystans. Dla kompleksowych wyników skorzystaj z aplikacji Mi Fit, gdzie jeszcze wygodniej możesz śledzić swoje rezultaty i postępy.

Oprogramowanie to nie jedyna zaleta tej opaski. Kolejną jest jakość wykonania i materiały, z których powstała konstrukcja. Zarówno obudowa jak i pasek zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowywać się do nadgarstka. Specjalne przystosowanie sprawia, że gadżet jest odporny na wodę do poziomu 5ATM. To oznacza, że bez problemów możesz myć ręce, a nawet brać prysznic nie zdejmując opaski. Nie straszny jej również pot, którego nie brakuje podczas dobrego treningu.

Spraw ile korzyści przynosi sparowanie Mi Band 4 ze smartfonem. Kontroluj połączenia, SMS i powiadomienia z aplikacji nie wyciągając telefonu z kieszeni. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w wydajną baterię o pojemności 135 mAh, co daje nawet do 20 dni pracy w trybie czuwania.

Kolor: czarny
Czas ładowania: 2 godz.
Rozdzielczość: 120 x 240
Pojemność baterii: 135 mAh
Gwarancja: 12 mc

Elektronika Pomysł na prezent Sport Wypoczynek