Zdejmij brelok przed lotem

co oznacza -Usuń przed lotem- to ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa na wymiennych elementach samolotu. Elementy te są mocowane tylko wtedy, gdy samolot jest nieruchomy i należy je usunąć przed lotem. Nieusunięcie tych taśm może spowodować katastrofę samolotu, dlatego aby ich nie przegapić, powstają one w efektownym czerwonym kolorze, a nadruk na nich ma duże wymiary.

Tego typu breloki doskonale sprawdzą się jako zawieszki do kluczy, na przykład motocykli czy samochodów – dzięki materiałowemu wykończeniu nie rysują i nie uderzają żadnych delikatnych elementów.
To także świetny prezent dla wszystkich fanów lotnictwa, ale także motoryzacji. Nietypowa powierzchnia reklamowa pozwala na wykorzystanie wieszaków podczas targów motoryzacyjnych lub jako prezent od marki dla klienta np. po zakupie auta w salonie samochodowym lub wykupieniu oferty wakacyjnej w biurze podróży. Z powodzeniem możesz umieścić na nim swoje logo, nazwę firmy lub symbol organizacji.

Każdy, kto jest zakochany w samolotach, z pewnością doceni taki prezent.

 

Biuro Dom i ogród Drobne gadżety Hotele i Gastronomia Narzędzia Podróże Pomysł na prezent Promocja Szkoła Tekstylia Torby