Zestaw DYNAMIC Notatnik i Plecak

DYNAMIC – biznes i wypoczynek mogą iść w parze. Ważne jest utrzymanie szalonego tempa kosmopolitycznego rytmu, a sekretem jest wielofunkcyjność. Bycie wszechstronnym oznacza umiejętność połączenia nieprawdopodobnego – solidarności i harmonii, praktyczności i szlachetności materiałów. W Dynamic obiekty mnożą się, ale jednocześnie są jednym: jest to ruch energii.

Dynamic Backpack – plecak 2 w 1

DYNAMIC 2 in 1 to miejski plecak, który wyróżnia się uniwersalnością i podwójnym zastosowaniem. Jego konstrukcja pozwala mu być unikalnym przedmiotem, który dyskretnie można przemienić w plecak i torbę podróżną.

Skórzany plecak wykonany z 1680D ma wewnątrz dwie kieszenie, które chronią laptopa do 15,6” i tablet do 10,5”. Pojemna torba podróżna pozwala idealnie zorganizować ubrania na 2 lub 3 dniowy wyjazd. Posiada kieszeń antykradzieżową z tyłu oraz zamki błyskawiczne z gumką z PU. DYNAMIC 2 in 1 posiada również pasek pozwalający na transport na uchwycie walizki, co podkreśla jego praktyczną stronę. Obie części tego plecaka mogą być używane osobno lub jako całość. Dostarczany w torbie z materiału non-woven.

Plecak: 300 x 420 x 75 mm | Torba podróżna: 300 x 420 x 130 mm | Torba: 550 x 580 x 210 mm

Dynamic Notebook

DYNAMIC to notatnik A5 stworzony i zaprojektowany jako funkcjonalny i praktyczny przedmiot z nutą miejskiej elegancji. Posiada dwa różne bloki do pisania, po każdej ze stron, które mogą być niezależnie używane i zamykane. Posiada system zamykania przy pomocy magnesu umieszczonego na opasce okalającej blok. Opaska ma różny kolor na każdej ze stron, co pozwala łatwo zidentyfikować odpowiednią część produktu i nadaje mu swoistego uroku.

Materiał zewnętrzny składa się z imitacji skóry wysokiej jakości i 1680D, o fakturowanym i gładkim wykończeniu. Notatnik posiada 256 stron, które podzielono po równo na czyste i w linie, łatwe do rozpoznania dzięki zewnętrznej opasce. Notatnik DYNAMIC zawdzięcza swoją unikalność niezwykłemu designowi, ale również wysokiej funcjonalności podwójnego produktu, co czyni go idealnym przedmiotem na każdą porę dnia.

Notatnik: 150 x 210 mm | Pudełko: 197 x 250 x 28 mm

Artykuły piśmiennicze Galanteria skórzana Podróże Torby