3D przezroczysta zabawka, puzzle

Puzzle wykonane są z ekologicznego materiału ABS o wysokiej jakości i gładkiej powierzchni. Rama wykonana jest z grubego drewna bukowego o charakterystycznej twardej fakturze i dużej odporności na uderzenia. Nie jest łatwo odkształcać się i rozdzierać. Jest bez lakieru i wosku.

 Prosta konstrukcja i jasne kolory przyciągają uwagę dzieci. Będzie stymulować ich wzrok podczas zabawy. Jest to najlepszy wybór dla ciebie, gdy potrzebujesz tylko złagodzić stres lub zrelaksować się, a także dobry wybór do interaktywnych gier rodzic-dziecko w pomieszczeniach.

 Podczas zabawy dzieci rozpoznają więcej kolorów i kształtów. Może również pomóc dzieciom rozwijać inteligencję, stymulować wyobraźnię, ćwiczyć koordynację ręka-oko dzieci, koncentrację i umiejętności logicznego myślenia poprzez składanie i budowanie różnych kształtów bloków jeden po drugim.

 Produkt składa się z kilku geometrycznych bloków. Dzieci używają różnych kształtów klocków do tworzenia różnych wzorów, takich jak małe kwiatki, parasolki, małe rybki itp.

Wykwintne kolorowe opakowanie kartonowe, zawiera 40 kolorowych bloków z planszą o rozsądnej wielkości. Najlepszy wybór na prezent urodzinowy, prezent wielkanocny, prezent na boże narodzenie i tak dalej.

 

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Lato Podróże Pomysł na prezent Szkoła Walentynki Wielkanoc Wypoczynek