Piłka antystresowa z układem słonecznym

Osiem planetarnych zabawek z piłką we wszechświecie, Merkurze, Wenus, Ziemi, Marsie, Jowiszu, Saturnie, Uranie, Księżycu, Neptunie oraz Słońcu i Księżycu. Ciekawe planetarne piłki są łatwe do zdobycia ulubionych dzieci. Świetny prezent urodzinowy, prezent na Boże Narodzenie, dożynki.

Z wysokiej jakości i przyjazny dla środowiska materiał PU, wypełniony gąbką, piękne kolory, przyjazny dla środowiska i nietoksyczny, odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Elastyczny i wytrzymały na obciążenia.

 Innowacyjne kształty planetarne. Zabawka z piłką to dobre narzędzie edukacyjne dla dzieci, które może poprawić zdolności rozpoznawania kolorów i wyobraźnię dzieci.

 Zabawka dekompresyjna dla szczeniaków może być ugniatana według uznania i szybko powrócić do pierwotnego stanu. Jest to dobra zabawka, która łagodzi stres. Są idealnym wyborem zabawek dla pacjentów z autyzmem i zaburzeniami stresu. Mogą być również używane jako zabawka łagodząca nastrój.

Mini zabawka dekompresyjna, można ją nosić i bawić się wszędzie.

 

 

Biuro Boże Narodzenie Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Lato Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Walentynki Wielkanoc Wypoczynek Zwierzaki