Czapka odblaskowa

Czapka odblaskowa to dodatek, który przyda się każdemu, szczególnie w szare, zimowe miesiące. Jesienią i zimą o wiele szybciej robi się ciemno, wydłużając czas ograniczonej widoczności. Skoro i tak potrzebujemy chronić głowę przed zimnem, możemy to połączyć z naszym bezpieczeństwem i nosić czapkę odblaskową. Taka odblaskowa czapka przyda się zarówno dzieciom, jak i dorosłym, którzy cenią sobie wieczorne przebieżki. 

Wszystkie nasze produkty uzyskały pozytywny wynik w testach wykonanych w akredytowanym instytucie badawczym – Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie i uzyskały prawo do oznaczenia CE. Na Państwa życzenie udostępniamy pełną dokumentację z badań.

Pamiętaj! Certyfikat na gotowy produkt odblaskowy nie ma znaczenia, jeśli nie został wyprodukowany z certyfikowanej folii – zawsze pytaj o certyfikację folii, a potem o certyfikat na produkt!

Przez lata testowaliśmy wiele materiałów i potwierdzaliśmy ich jakość badaniami w notyfikowanych jednostkach badawczych. Naszym priorytetem było bardzo wysokie odbicie światła – pieszy musi być widoczny nawet z odległości 300 metrów. 

 

Dziecięce Podróże Pomysł na prezent Promocja Sport Szkoła Tekstylia