Naklejki ścienne

Folie przeznaczone do wykonywania dekoracyjnych naklejek na ścianę. Naklejki ścienne to prosty sposób na odmianę aranżacji Twoich czterech ścian, podkreślenie funkcji pomieszczeń lub rzeczy dodanie ciekawych detali. Naklejki na ściany sprawdzają się również w biurze, czy firmie.

Tapety wykonywane są na specjalnej folii z tworzywa PVC o grubości 100 μm.

Twój produkt nie zostanie dodatkowo zabezpieczony żadną powłoką ochronną. Sam wydruk na folii jest trwały i efektowny, jednak odpowiednio dobrany laminat (w zależności od rodzaju folii: monomeryczny, polimerowy lub wylewany) pozwoli zachować intensywne kolory druku aż od 2 do 4 lat dłużej niż na produkcie niepokrytym laminatem. Dzieje się tak, ponieważ laminat zawiera filtr UV zabezpieczający druk przed działaniem światła.

Szerokość rolki dla tego materiału to 130 cm. Podaj w cm, jaką długość materiału chcesz zamówić.

Produkt z zadrukiem jednostronnym w pełnej kolorystyce wykonanym przy pomocy precyzyjnego druku lateksowego.

Druk lateksowy to technologia będąca połączeniem dokładności i bardzo wysokiego poziomu odwzorowania kolorystyki z trwałością druku solwentowego. Wykonane wydruki są wyraziste a ich druk bardzo precyzyjny. Druk lateksowy zapewnia także wysoką odporność na warunki zewnętrzne, np. promieniowanie UV, na takim samym poziomie jak druk solwentowy. Jest przy tym jednak bardziej przyjazny środowisku i ekologiczny, ponieważ zastosowane atramenty są na bazie wody.

 

 

Biuro Hotele i Gastronomia Poligrafia Pomysł na prezent Promocja Szkoła