Kalendarz listwowany

Kalendarz to elegancka, nieinwazyjna forma reklamy i budowania relacji z klientami, kontrahentami. Może być także elementem employer brandingu.

Kalendarz ścienny jest elementem dekoracyjnym, który doskonale sprawdza się w przestrzeniach biurowych. Dzieje się tak szczególnie tam, gdzie biura nie zostały specjalnie zaaranżowane przez architektów wnętrz, a dla komfortu pracy warto pomieszczenie uczynić bardziej ludzkim.

Wśród tego rodzaju kalendarzy wyróżnia się szczególnie kalendarz listwowany, zwany także kalendarzem plakatowym lub planszowym: wzmocniony u góry i dołu, z atrakcyjną grafiką – będzie pełnił funkcje dekoracyjne i urozmaici ściany w biurze czy zakładzie.

Kalendarz listwowany pełni także funkcje praktyczne: jednym rzutem oka pozwala objąć kalendarium całoroczne (lub kalendarium półroczne, w zależności od tego, czy jest jednostronny, czy dwustronny). Można na nim zaznaczyć daty ważne z punktu widzenia firmy, można też jednym rzutem oka ocenić okresy poświęcane na różnorodne projekty firmowe.

Biuro Dom i ogród Hotele i Gastronomia Poligrafia Pomysł na prezent