Kalendarze biurkowe spiralowane

MYŚLISZ O POPRAWIENIU EFEKTYWNOŚCI PRACOWNIKÓW?
LEŻY CI NA SERCU, BY KLIENT MIAŁ WIĘKSZY KOMFORT W PRACY I TWOJĄ MARKĘ ZAWSZE NA BIURKU?

Kalendarze biurkowe pełnią wiele pożytecznych funkcji. Pozwalają szybko zorientować się, jaka dziś data, ile czasu zostało do skończenia projektu lub na kiedy należy dostarczyć produkt, usługę czy ofertę do Klienta.

W takim kalendarzu można zaznaczyć ważne dla firmy daty, spotkania czy dni urlopu, a deadline opatrzyć wykrzyknikiem. Pod wieloma względami drukowany kalendarz, który jest zawsze pod ręką, na biurku, przewyższa kalendarz elektroniczny. Pozwala oderwać wzrok od monitora i jednym rzutem oka sprawdzić datę. Łatwiej jest w nim coś zaznaczyć.

Jest też nośnikiem przekazu Twojej marki. Możesz tak go zaprojektować, by działał jak cichy ambasador Twojej firmy. W zależności od rodzaju kalendarza biurkowego masz większe lub mniejsze możliwości prezentacji marki. Jeśli jest to kalendarz spiralowany, z osobno projektowanymi kartami na każdy miesiąc, możesz wykazać się pomysłowością, jak pokazać korzyści Klientowi.

Jednak nawet prosty kalendarz piramidka wystarczy, by przypomnieć Klientowi o sobie. Ważne jest to, co chce się przekazać – mały obszar do zadruku to też miejsce na komunikat. Choćby na dane kontaktowe, by Klient miał zawsze pod ręką numer do swojego opiekuna w Twojej firmie. Kalendarz biurkowy może być lepszy od wizytówki. Ta tkwi w wizytowniku wśród setek innych. Kalendarz na biurku jest jeden.

 

Biuro Dom i ogród Eko Hotele i Gastronomia Poligrafia Pomysł na prezent Szkoła