Kubek termiczny 350ml

Kubek 350 ml składa się z trzech elementów: Kubek wewnętrzny wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, do którego można dopasować białą lub czarną pokrywkę z wyjątkowo dużym obszarem nadruku. Dopełnieniem koncepcji jest wybór dwunastu kolorów zewnętrznych kubków – dziesięć przezroczystych i dwa nieprzejrzyste.
W razie potrzeby kubek zewnętrzny może służyć jako dodatkowy kubek do picia.  Reklama na zewnętrznym kubku nadaje mu nowy wymiar wizualny.

Bezstopniowo regulowana pokrywa oferuje unikalne cechy funkcjonalne i projektowe oraz dużą powierzchnię do umieszczania komunikatów reklamowych i logo.

Kubek można dostosować za pomocą indywidualnego graweru laserowego na brzegu ze stali nierdzewnej i tampodruku od 1 do 2C na plastikowym kubku. Wieko może być zadrukowane wielkoformatowym nadrukiem UV lub tampodrukiem od 1 do 2C.

Kubek jest dostępny jako neutralny dla klimatu dzięki kompensacji. W szczególności oszczędza emisje dzięki zoptymalizowanym trasom transportowym. 

 

Stal nierdzewna, plastik

Czarny, niebieski, srebrny, granatowy, szary, zielony, jasny zielony, pomarańczowy, fioletowy, czerwony, biały, żółty

126 x 85,5 x 58

9,2

Grawerowanie laserowe, tampodruk, druk cyfrowy

350 ml

33 x 80 mm

Biuro Dom i ogród Drobne gadżety Eko Hotele i Gastronomia Kuchnia Podróże Pomysł na prezent Promocja Sport Szkoła Wypoczynek