Latarka z silikonowym rękawem

Ta mocna i ładowalna latarka aluminiowa jest projektem własnym opracowanym wyłącznie dla marki REEVES przez REFLECTS. Latarka jest dostępna w srebrnym lub czarnym anodowanym wykończeniu, ma czarny pasek do noszenia i może być łączona z silikonową osłoną uchwytu i/lub silikonowym pierścieniem. Elementy silikonowe są dostępne w wielu różnych kolorach z Kolonii. Oczywiście jest ona również dostępna bez żadnych elementów silikonowych.

Latarka zawiera oryginalne światło Osram P8 LED o mocy 700 lumenów (kolor biały). Stożek świetlny można powiększać, a maksymalny zasięg światła wynosi 376 metrów. Zintegrowano pięć trybów świecenia: wysoki (żywotność baterii 00:45 h), średni (żywotność baterii 01:15 h), niski (żywotność baterii 02:30 h), tryb migający i SOS. Maksymalna jasność określana jest na 35 400 kandeli.
Wysokiej jakości latarka może być ładowana poprzez złącze micro-USB, które znajduje się w głowicy latarki. Przyłącze jest ukryte pod powiększeniem stożka świetlnego głowicy latarki, a latarka tym samym ogólnie odporna na zachlapanie IPX4. W zestawie znajduje się kabel do ładowania USB-A do micro USB.
Ponadto latarka jest dostarczana w użytecznym plastikowym pudełku. Pudełko upominkowe dopełnia prezentację przedmiotu.
Dzięki grawerowi laserowemu lub nadrukowi , ta uniwersalna latarka LED stanie się wysokiej jakości ambasadorem marki.

aluminium, plastik, silikon

srebrny lub czarny + rękaw oraz opaska do wyboru

130 x 38 x 29

170

grawerowanie laserowe, tampondruk

45 x 13 mm

 

 

Dom i ogród Hotele i Gastronomia Narzędzia Podróże Pomysł na prezent Promocja Sport Szkoła Wypoczynek