Plakaty

Plakaty to rodzaj wydruków, który wykorzystywany jest przez osoby prywatne oraz firmy. Atrakcyjny wygląd, wysoka jakość i ogromne możliwości marketingowe  Zaprojektuj plakat zgodny z Twoim gustem oraz oczekiwaniami.

Dlaczego warto drukować plakaty? 4 korzyści dla Twojej firmy

Promocja marki

Plakaty to świetny materiał reklamy, który może sprawić, że Twoja marka zwiększy zasięg i rozpoznawalność. Najważniejsze jest to, aby zaprojektować go w taki sposób, żeby był dopasowany do identyfikacji wizualnej marki oraz przyciągał uwagę. Dzięki temu osiągniesz wszystkie cele marketingowe.

Tani sposób pozyskiwania klientów

Inwestowanie w plakaty jako formę promocji marki może zapewnić jeszcze jedną bardzo ważną korzyść. Od teraz bez dużych nakładów finansowych pozyskasz nowych klientów.

Ozdoba pomieszczenia

Zdecyduj się na wydruk plakatów, aby zyskać zjawiskową ozdobę biura, salonu czy dowolnego pomieszczenia w Twoim domu. Poświęć kilka chwil na zaprojektowanie idealnego plakatu, a następnie zleć nam wydrukowanie go w doskonałej jakości. Zyskaj spersonalizowaną dekorację, która sprawi, że wnętrze stanie się bardziej przytulne.

Zwiększenie wyników sprzedaży

Przygotuj plakaty online, które sprzedają jak szalone. Przemyślany projekt, przyciągający uwagę design i wysokiej jakości wykonanie – to połączenie, które zawsze gwarantuje wzrost sprzedaży. Ulokuj plakaty w strategicznych miejscach, aby móc trafić do szerszego grona odbiorców. Nie zapomnij o wybraniu takiego formatu plakatu, który zapewni największą widoczność i czytelność, jeśli znajdują się na nim napisy.

Rodzaje plakatów – jakie warto zamówić?

 Do wyboru masz wiele rodzajów – plakaty jednostronne, dwustronne, lux, z listwą, z folią, a także możesz wydrukować online plakaty ze zrywkami. Sam zdecyduj, który rodzaj najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb. Chcesz zrobić dobre wrażenie i zyskać wytrzymałe plakaty? W takim razie wybierz oferowane przez nas uszlachetnienia – lakier drip off, folia soft touch czy też folia błysk.

Kiedy warto drukować plakaty?

Plakaty mogą promować markę lub informować o ważnych wydarzeniach. Jeśli chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej oferty lub Twoja firma bierze udział w targach bądź innych branżowych eventach – wykorzystaj moc marketingową plakatów. Możesz drukować plakaty jako element ozdoby swojego domu lub biura. To modny sposób nadania wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Jeśli nie możesz znaleźć plakatów, które pasują do Twojej pasji i sposobu bycia – po prostu go zaprojektuj i zamów je u nas.

Biuro Drobne gadżety Eko Hotele i Gastronomia Poligrafia Promocja Sport Szkoła