Planery

Rozmawiasz przez telefon i musisz szybko coś zanotować? Nie chcesz zapomnieć o ważnym spotkaniu? Rozwiązaniem jest planer. Planer to estetyczny a jednocześnie funkcjonalny produkt, który powinien znaleźć się na każdym biurku. Planery znane są także jako biuwary lub planszety.

Papier offsetowy 80g. o wysokiej bieli i gładkości. Dobre odwzorowanie kolorystyczne. B3 (340 x 480 mm)

Formaty

Produkt dostępny w formacie:

B3 – 338 x 480 mm

B2 – 480 x 680 mm

Jednostronny zadruk w pełnym kolorze (4+0 full kolor CMYK).Druk w kolorze CMYK jest to najpopularniejszy rodzaj druku i oznacza po prostu wydruk kolorowy. Ten rodzaj jest najbardziej popularny przy druku materiałów reklamowych i biurowych – takich jak katalogi reklamowe, broszury reklamowe, ulotki i foldery. Druk kolorowy określa się jako CMYK dlatego, że współczesne maszyny poligraficzne (drukujące) tworzą kolory z mieszania ze sobą czterech tych kolorów bazowych. Jednostronny zadruk w pełnym kolorze (4+0 full kolor CMYK), charakteryzuje kolorystyka najwyższej jakości.

W naszej ofercie proponujemy planery w dwóch wersjach: 52 kartkowej (tygodniowej) – 26 kartkowej (dwutygodniowej). Pod spodem znajduje się kartonowa podkładka, o gramaturze 210, która usztywnia cały blok. Planery są klejone wzdłuż dolnej krawędzi.

 

Artykuły piśmiennicze Biuro Dom i ogród Eko Hotele i Gastronomia Poligrafia Pomysł na prezent Promocja Szkoła