Brelok z kablem ładującym

Zawsze odpowiednie: Zestaw kabli 6 w 1 z konfigurowalnym kolorystycznie etui
Różne połączenia i różne kable nie są już zmartwieniem dzięki REEVES-myConvertics. REEVES-myConvertics zawiera kabel do ładowania USB-C o długości 48 cm wraz z adapterami do Micro-USB, Apple® 8 Pin i USB-A. W zależności od urządzenia końcowego i adaptera, kabel USB-C nadaje się do ładowania Fast Charge o mocy do 60 watów. Ponadto, kabel nie tylko zasila urządzenie do ładowania, ale może być również używany do przesyłania danych.
Wszystkie elementy są przechowywane w poręcznej obudowie z tworzywa ABS, która jest otwierana przez obrotowe zamknięcie i pozostaje mocno zamknięta przez magnetyczne zamknięcie nawet przy potrząśnięciu. Mocny karabinek ułatwia przymocowanie do plecaka lub podobnego urządzenia. myConvertics jest wygodnie płaski i oferuje szczególnie dużą i obecną powierzchnię do nadruku. Reklama może być naniesiona za pomocą wielkopowierzchniowego druku UV lub tampondruku.

Logo pozostaje widoczne nawet po otwarciu etui.
Skonfiguruj pożądane kolory: Etui można wybrać w kolorze czarnym lub białym, a silikonowy pierścień można dodać spośród 17 różnych kolorów. Dzięki temu można łatwo dostosować wygląd etui do swojego projektu. Wszystkie elementy są dostępne z magazynu w Kolonii.

 

Plastik

95 x 80 x 14

7,7

Druk cyfrowy, tampondruk

Ø 64,5 mm

 

Biuro Drobne gadżety Elektronika Hotele i Gastronomia Narzędzia Podróże Pomysł na prezent Promocja Szkoła