Plecak do przedszkola dla dzieci

Plecaki przyciągają wzrok słodkimi motywami zwierzęcymi i są przeznaczone specjalnie dla dzieci w wieku 1-4 lat. Atrakcyjne plecaki ze zwierzętami są odpowiednie dla dziewczynek i chłopców. Plecak dziecięcy jest idealny do przedszkola, na wycieczki, do przedszkola, do żłobka itp.

 Każdy plecak dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości materiałów nietoksycznych i przyjaznych dla środowiska. Plecaki są także miękkie jak plusz i wygodne w noszeniu. Dzięki wadze wynoszącej tylko około 190 gramów plecak jest również dobrym i niezawodnym towarzyszem dłuższych wycieczek z dziećmi.

Wyściełane, miękkie i szersze poduszki naramienne są regulowane i zapewniają wygodę. Pasy naramienne są również puszyste i mają właściwości zmniejszające nacisk. Dzięki temu rozwój kręgosłupa nie jest zaburzony, zwłaszcza u małych dzieci.

 Plecaki dla maluchów o wymiarach 20 x 20 x 12 cm i wadze ok. 190 gramów są idealne dla dzieci w wieku 1-4 lat, ponieważ jest w nich wystarczająco dużo miejsca na napój i lunch box, ale dzięki swoim ergonomicznym właściwościom plecak nie jest zbyt ciężki dla dzieci.

Abyś mógł bez obaw cieszyć się wycieczką z dziećmi, plecak dla maluchów został wyposażony w odpinany pasek, który zapewnia im bezpieczeństwo, zwłaszcza w tłumie lub podczas rodzinnych wycieczek. Pasek jest odpinany i można go łatwo schować do plecaka.

 

Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Hotele i Gastronomia Lato Podróże Pomysł na prezent Szkoła Tekstylia Torby Wypoczynek