Torba na kierownicę dla dzieci

Pasują do wszystkich hulajnóg i rowerów: Te akcesoria do hulajnogi dinozaurów zostały zaprojektowane specjalnie dla hulajnogi dziecięcej. Wystarczy włożyć torbę  na kierownicę i zabezpieczyć zatrzaskami, pozostawiając dzieciom swobodnie jeździć lub nosić jako plecak dla dzieci.

Może być również używana jako torba rowerowa, torba na lunch dla dzieci, torba na misia, na książki.

 Wykonany z zabawnego materiału neoprenowego w jaskrawych kolorach i ma szerokie wyściełane regulowane paski ułatwiające noszenie jako plecak, gdy nie jest używany jako torba na hulajnogę lub plecak . Ma również uchwyt do noszenia na górze

 Dzieci będą szczęśliwe, gdy zostaną wysłane w przejażdżkę z plecakiem dla malucha. Dzięki temu automatycznie zachęca ich do noszenia własnych rzeczy. Może być również używany na rowerze.

Idealna dla dzieci w wieku 3-7 lat jako torba na lunch lub do przechowywania napoju i zabawki lub skarbów zebranych podczas jazdy.

Zamek błyskawiczny i plakietka z imieniem wewnątrz zapewniają, że wszystko jest bezpieczne i można je prześledzić z powrotem do prawowitego właściciela. 

 Trwały, miękki materiał neoprenowy, który jest również odporny na wodę i szybkoschnący.

Lekki i może pomieścić do 2 kg.

 

Dom i ogród Drobne gadżety Dziecięce Eko Hotele i Gastronomia Lato Podróże Pomysł na prezent Sport Szkoła Tekstylia Torby Wypoczynek